Після початку повномасштабної війни в Україні провели вже чимало тендерів. Хтось відновлює будинки, інші — навчальні заклади або медичні установи тощо. 

Журналісти «Tittle-Tattle» проаналізували оголошені після 24 лютого тендери Ірпінської міської ради в електронній системі публічних закупівель ProZorro. Від початку повномасштабної війни найбільше коштів отримало ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ БІГ БУД ІНВЕСТ». Вони стали переможцями 4 тендерів.

ТЕНДЕР 1:

29 липня в електронній системі публічних закупівель ProZorro було оприлюднено тендерну пропозицію. Замовник — управління освіти і науки Ірпінської міської ради.

Інші завершальні будівельні роботи. А саме:

Капітальний ремонт харчоблоку та їдальні СЗОШ І-ІІІ ст. №2 за адресою: вул. Тургенівська, 28, м Ірпінь, Київська обл. (з метою усунення аварій в бюджетній установі що виникли внаслідок воєнних (бойових) дій)

Договір укладений на суму 21 267 860 гривень 

Переможцем стало ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ БІГ БУД ІНВЕСТ». 

ТЕНДЕР 2:

Того ж 29 липня на ProZorro було оприлюднено ще одну тендерну пропозицію під назвою — Інші завершальні будівельні роботи. Замовник — управління освіти і науки Ірпінської міської ради.

Капітальний ремонт харчоблоку та їдальні СЗОШ І-ІІІ ст. №2 за адресою: вул. Тургенівська, 28, м Ірпінь, Київська обл. (з метою усунення аварій в бюджетній установі що виникли внаслідок воєнних (бойових) дій)

Договір укладений на суму 21 267 860 гривень 

Переможцем стало ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ БІГ БУД ІНВЕСТ». 

ТЕНДЕР 3:
1 серпня на ProZorro оприлюднили тендерну пропозицію під назвою — Інші завершальні будівельні роботи. А саме:

Капітальний ремонт харчоблоку та їдальні СЗОШ І-ІІІ ст. №2 за адресою: вул. Тургенівська, 28, м Ірпінь, Київська обл. (з метою усунення аварій в бюджетній установі що виникли внаслідок воєнних (бойових) дій) (відповідно до постанови 169)

Замовник — управління освіти і науки Ірпінської міської ради.

Переможцем стало ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ БІГ БУД ІНВЕСТ». 

Договір укладений на суму 21 267 860 гривень 

Тобто Ірпінська міська рада провела 3 тендери на суму понад 60 мільйон гривень на Капітальний ремонт харчоблоку та їдальні СЗОШ І-ІІІ ст. №2

 

ТЕНДЕР 4: 
Того ж 29 серпня була оприлюднена ще одна тендерна пропозиція. Має назву Будівельні роботи та поточний ремонт. А саме:

Поточний ремонт Ірпінської СЗОШ І-ІІІ ступенів №17 по вул.Тищенка,10 в м.Ірпінь Київської області» (з метою усунення аварій в бюджетній установі, що виникли внаслідок воєнних (бойових) дій)

Договір укладений на суму 2 680 635 гривень

Переможцем став ніхто інший як ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ БІГ БУД ІНВЕСТ». 

 

Що відомо про ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ БІГ БУД ІНВЕСТ».

Компанія зареєстрована в Ірпеня по вулиці Соборна. А директор компанії є Єгор Ярмолич. Він же добрий друг мера Ірпеня. Він же кум Олександра Маркушина.

На фото Єгор Ярмолич разом із мером Маркушиним.

Хто кінцевий власник ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ БІГ БУД ІНВЕСТ»

Росстальний Сергій — ірпінський підприємець. Рік тому Росстальний навіть отримав відзнаку від Маркушина до Дня підприємця. Інформаційне агенство ITV, яке належить Карплюку, зняли про це сюжет. Олександр Маркушин:
«Загальний бюджет нашого міста складається дійсно завдяки вам, підприємцям, які чесно сплачують податки, ПДФО сплачують у наше місто, і ми далі розвиваємось».

Сергій Росстальний, підприємець:
«Якщо є в тебе такі відчуття, що ти хочеш щось для міста і для людей зробити, відповідно і люди, і місто до тебе ставляться позитивно». 

Цікаво, що Сергій Росстальний не є керівником жодної компанії. Але це офіційно.

Наприклад, минулорічнийсюжет того ж ITV про те, як в Ірпінській школі №1 збудували найбільший на території громади спортзал. Тут із Маркушиним знову фігурує Сергій Росстальний.

ITV написали, що  Cергій Росстальний, керівник підрядної організації. 

Наприкінці минулого року Маркушин разом із Ростальним оглянули новий корпус дитсадка «Віночок» в Ірпені, який мали відкрити в травні.

Хто такий Сергій Валерійович Росстальний і чому він один з улюблених підприємців Олександра Маркушина невідомо. Хоча ні цілком відомо. Сергій Росстальний і є кінцевим власником ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ БІГ БУД ІНВЕСТ». Тієї ж компанії, яка під час війни ремонтує харчоблок в школі Ірпеня за понад 60 мільйонів гривень. 

Ця компанія, до речі, була переможницею ще кількох тендерів і до війни.

Отже, чи доцільно витрачати гроші на такі потреби зараз повинна вирішувати громада. За прозорістю та чесністю проведення тендерів мають слідкувати відповідні органи.

Журналісти «Tittle-Tattle» надалі проводитимуть аналіз тендерних пропозицій та укладених договорів Ірпінської міської ради. Щоб інформувати людей куди ідуть бюджетні кошти.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі.

попередня статтяХто і чому судиться з нардепом Клочком за борги?
наступна статтяРоздягали, ґвалтували дітей та стріляли: волонтер із Київщини розповів, як врятував 203 людини під час окупації

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я