Квартира і будинок  в якому зараз перебуває жителька Ірпеня Елеонора Дзісяк  постраждав внаслідок російського звірства.

За словами жінки, цю квартиру вона купила в іпотеку на 16 років, після того як тікала з окупованого Донецька в 2014-му році. Та рашисти дібралась й до Ірпеня. І зараз всі кошти, які вдається заробити йдуть на виплату іпотеки.

«В своїй квартирі я зараз жити не можу, бо вона потребує ремонту, як і решта квартир, дах та інші комунікації нашого будинку»,— пише жінка на своїй фейсбук сторінці.

Всі необхідні документи на відшкодування пошкоджень одразу  подали. До жінки приїздила й комісія, яка склала та затвердила технічний звіт по будинку. Але результату і досі немає.

«А дуже скоро вже зима, дощі, сніги. Будинок стоїть побитий, багато хто досі не можуть вставити вікна, бо у людей немає на це грошей. Я також вимушена починати знову з нуля свою діяльність, на новому місці, в нових, тимчасових умовах… Це дуже складно»,- Елеонора Дзісяк .

Тому жінка разом з сусідами вирішили самі збирати кошти на відновлення будинку.

«Дуже прошу всіх про допомогу. Бо держава не квапиться, та й її можна зрозуміти — війна точиться, хай їй грець… А людям треба десь жити, і не у всіх є можливість знімати квартиру. Та й будинок побитий-потрісканий руйнується без ремонту…»,- Елеонора Дзісяк .

Допомогти можна за цим рахунком: 5363542019550038 — Дзісяк Елеонора.

Джерело: https://m.facebook.

 

попередня стаття1440 актуальних вакансій пропонує Київська обласна служба зайнятості
наступна статтяУ Бучі врятували пса, який впав в колодязь

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я