У Львові Україна та Туреччина підписали меморандум про взаєморозуміння. Документ означає участь Туреччини у повоєнній відбудові нашої країни. А підписали його у присутності президентів обох країн.

«Турецький бізнес має великий досвід у будівництві доріг і мостів, зокрема Запорізького та Кременчуцького мостів, і зарекомендував себе як надійний партнер. Тому розраховуємо, що вже зовсім скоро вийдемо на конкретні практичні результати спільної відбудови», – сказав Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Як перший проект розглядається відбудова мосту в селі Романівка Київської області, який з’єднує Бучу та Ірпінь зі столицею. Він був зруйнований на початку повномасштабного російського вторгнення, і фактично це зупинило наступ агресора на столицю.

Документ підписали міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та міністр торгівлі Турецької Республіки Мехмет Муш.

Найближчим часом буде створена спільна українсько-турецька робоча група щодо питань відбудови, у межах якої опрацюють механізми залучення турецьких інвестицій у конкретні проекти.

«Проводимо активні перемовини з країнами-партнерами щодо їхньої участі у реалізації плану швидкого відновлення країни Fast Recovery plan. Паралельно з цим ми працюємо над довгостроковими проектами відновлення та трансформації України. Дякую партнерам за підтримку й інтерес до наших ініціатив», – зауважив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

Джерело: ОПУ

попередня статтяЗаперечувала факти вбивства росіянами мирного населення: мешканці Ірпеня повідомлено про підозру.
наступна статтяВолодимира Зеленського у Львові зустріли із оплесками та оваціями (ВІДЕО)

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я