У Макарові, що постраждав від російської навали на рівні із сусідніми Бучею, Ірпенем, Гостомелем та Ворзелем, розпочали відновлюти амбулаторію, яку буквально зрівняли з землею. Про це повідомляють на сторінці Міністерства охорони здоров’я України у Facebook.

«4 місяці тому від прямого влучення російської ракети амбулаторія в Макарові перетворилася на груду каміння. Сьогодні медзаклад – за крок до початку будівельних робіт. Завершено проєктні роботи та проведено підготовчий етап: земельна ділянка вже звільнена від залишків зруйнованої будівлі, відбувається підготовка до початку зведення основної будівлі», — пишуть у міністерстві.

Унікальний дизайн майбутньої амбулаторії, створений Bogdanova Bureau, збереже в собі пам’ять про біль, якого зазнав регіон під час окупації, та покаже силу, з якою він повертається до нового життя.

Вже до кінця року Макарівська амбулаторія відкриє свої двері для понад 16 000 пацієнтів територіальної громади.

Кошти на відновлення Макарівської амбулаторії збирає «Благодійний Фонд «Київська школа економіки»». Пожертвувати на відновлення медичного закладу можна за посиланням https://kse.ua/support/donation, обравши опцію «War destroyed hospital».

Раніше ми писали, що 86-тирічна бабуся з Макарова, яка не може ходити та лежить у руїнах свого будинку, потребує допомоги на відбудову будинку (відео).

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяПуща-Водиця: легендарний трамвай, освідчення в коханні та ліс історій
наступна статтяВ Гостомелі висловили догану Тарасу Думенку. Що він відповів?

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я