Українська мисткиня Леонора Янко шукає понівечене унаслідок російської навали авто, щоб представити у Німеччині і нагадувати світу про події в Україні. Про це вона написала в ірпінських групах.

«Я митець, шукаю авто, що були були пошкоджені чи знищені російськими військовими. Планую таке авто поставити у Німеччині, необхідно нагадувати світу про те, що тут відбувалося. Розумію, що це болюча тема, довго не наважувалася написати та, якщо можете віддати таке авто напишіть мені в особисті», — написала українка.

Зауважимо, Леонора Янко уже проводила виставки у Берліні, присвячені подіям в Україні після 24.02.2022. А також не мовчала про війну на сході Україні і 8 років тому.

«Нашій виставці, присвяченій подіям на Майдані та АТО вже 8 років! Ми оновлюємо інформаційні матеріали для відвідувачів на 4 мовах. Кожного дня виставку у Mauermuseum am Checkpoint Charlie відвідують громадяни більше 20 країн світу, це тільки те, що вдалося налічити мені», — підкреслила вона.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяУ Бучі обвалюються несучі конструкції постраждалих будинків (відео)
наступна статтяМаленькі люди — великі вчинки: Марійка з Ірпеня заробляє гроші для українських захисників (відео)

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я