В Ірпені в академічному ліцеї та дитсадку «Сонечко» незабаром облаштують сховище. Усе для того, щоб діти змогли навчатися повноцінно, в режимі офлайн.

Про це йдеться у повідомлені Київської обласної військової адміністрації

Ремонт укриттів відбуватиметься за кошти Фонду «Партнерство за сильну Україну». Це мультидонорська програма, що утворили п‘ять країн: Велика Британія, Канада, Швеція, Швейцарія та США.

Посли цих країн вже відвідали укриття ліцею та одне з міських сховищ Ірпеня. Представники держав-союзниць особисто побачили руйнування міста після бойових дій та оглянули стан підвальних приміщень.

Надійні та комфортні бомбосховища в умовах війни – мастхев для освітніх закладів Київщини. Саме завдяки допомозі міжнародних партнерів ми змогли розпочати цей навчальний рік – 86% шкіл працюють в очному або змішаному форматах. Це означає, що в усіх цих закладах облаштовані укриття.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі.

попередня статтяМайже 600 тис. гектарів: на Київщині буде створено 22 об’єкти природно-заповідного фонду
наступна стаття«Розстрільні списки», які бачив лише Федорук(чук): бучанці збирають докази щодо відсутності мера Бучі в місті під час окупації

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я