Сьогодні, 29 вересня, в Бучі відновив роботу центр Дія.Бізнес. Пів року тому в ньому жили рашисти.

Про це написав Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації України.

Вперше центр відкрили у грудні 2021 року. Менш ніж за два місяці роботи Дія.Бізнес прийняв майже тисячу відвідувачів та провів сотні звернень від українців, які бажали відкрити бізнес.

Ну а потім до Бучі прийшов «рускій мір». Центр був в окупації та зазнав значних руйнувань, але продовжував працювати в онлайн-форматі. Зараз, завдяки нашим героям із ЗСУ та роботі команди Мінцифри, Дія.Бізнес може знову повноцінно працювати в українській Бучі.

Відновлення центру — потужний сигнал для всього світу. Україна активно відбудовує екосистему звільнених міст, а український бізнес працює навіть під час вторгнення.

Підприємці — це фундамент для розвитку нашої країни. Вся волонтерська спільнота спирається саме на бізнес. Тому наша ціль — побудувати країну підприємців, і Дія.Бізнес — важлива частина для її досягнення. Впевнений, центр у Бучі допоможе багатьом реалізувати сміливі ідеї, які посилять економіку країни.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі.

попередня статтяВ Бучанському районі батько вбив та розчленував тіло сина
наступна статтяВбивали цивільних, пили і бомбили Ірпінь. Розповіді російських контрактників про війну

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я