Мер Ірпеня Олександр Маркушин у своєму Телеграм-каналі написав про актуальну карту укриттів в Ірпені через особливо небезпечні найближчі дні, зокрема День Незалежності України.

«Друзі, на найвищому державному рівні повідомляють про те, що найближчі дні можуть бути особливо небезпечними. Ворог може спробувати по-своєму «привітати» нас із Днем Незалежності. Я приєднуюся до усіх закликів і прошу бути вкрай обережними 23-25 серпня, не відвідувати місця масових скупчень людей, адекватно реагувати на всі сигнали тривоги та спускатися у підвали чи укриття», — йдеться у повідомлені Олександра Маркушина

Ірпінська міська рада розробили карту, де позначили укриття на території Ірпінської громади: 
Укриття Ірпінської міської територіальної громади – Google Мої карти

Тут вказана точна адреса, приналежність до комунальної чи приватної власності, а також номер телефону відповідальної особи. Червона мітка геолокації – протирадіаційне укриття, синя – звичайне.

Ви можете вже сьогодні, гуляючи, містом перевірити чи відкрите найближче до вас укриття. Вони всі повинні бути відчиненими! Таке доручення я вже давно дав балансоутримувачам — пише мер Ірпеня

Якщо ж раптом укриття закрите, прошу телефонувати у відділ з надзвичайних ситуацій ІМР (097) 605 9224 або на мою Гарячу лінію, яка вже завтра зранку відновлює свою повноцінну роботу – 0800335191.

Зберігайте спокій та не нехтуйте сигналами повітряної тривоги!

попередня статтяСлухати пісні росіян або дивитись їхні фільми дорівнює спонсорувати російську армію. Чому перегляд російського НЕ «внє палітікі»
наступна статтяЩо робити переселенцям, які не отримали виплати? Алгоритм дій

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я