Українські майстри відтворили вишиванку Степана Бандери, якого так бояться всі росіяни та навіть шукав в Гостомелі Рамзан Кадиров, аби вбити. Лімітовану серію у 100 одиниць створили ГО «Всесвітній день вишиванки» спільно з Благодійним фондом «КОЛО».

«Друзі! У нас для вас пропозиція: ви купуєте собі  відтворену вишиту сорочку Степана Бандери, а ми за ваші донати — бронежилети. Вишиванка — духовна броня. Бронежилет — фізична броня», — зазначають на сторінці ГО «Всесвітній день вишиванки».

Символізм в тому, що вишиту сорочку Степана Бандери відшили цього року вперше до Всесвітнього дня вишиванки. Дослідники багато років шукали можливість відтворити її, і саме тепер, в стані великої війни, це сталося.

Команда масштабувала орнамент з фото, провела кольорокорекцію, знайшла ідентичні орнаменти відповідного часу і регіону тощо. Над відтворенням вишиванки працювала велика дослідницька група «Вишивка в одязі видатних українців» з 6 осіб на чолі із Тетяна Зез, яка в подарунок передала нам схеми для відшиття.

А відомий історик, громадсько-політичний діяч Володимир Вятрович погодився бути амбасадором цієї сорочки та продемонструвати, як вона виглядає.

«Ця вишиванка має історичну цінність для кожного свідомого українця. Окрім того, її взір сьогдні виглядає цілком стильно та сучасно і пасуватиме до будь-якого чоловічого одягу: костюму, військової форми, джинсів», — підкреслили автори ідеї.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяЩо кому, а курці — просо: депутатка Міронішена анонсувала, що «Маркушині медалі» вручатимуть і на наступній сесії, а «обрані» отримають ще й годинник (фото)
наступна статтяІрпінчан запрошують у парк Незнайка на заняття з йоги

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я