Волонтерська ініціатива з інформаційної гігієни «Як не стати овочем» у партнерстві з YouControl представила «Базу російських пропагандистів». Це перелік публічних людей, які підтримують російську агресію проти України та розповсюджують антиукраїнські наративи за останні 8 років. Про це повідомляє сайт YouControl.

«Мета створення бази: російські пропагандисти та їхні посібники мають понести відповідальність за геноцид українського народу, в якому вони брали інформаційну участь», — йдеться у повідомленні.

Станом на 5 липня у базі вже є відомості про 1800 людей, її планують доповнювати щокварталу.

Більшість у переліку — росіяни, також є кілька білоруських медійників, представників окупованих територій Донбасу та колаборантів із Криму. Крім того, до бази включено деяких громадян України, які зараз проживають в РФ і є колаборантами: Ілля Ківа, Олександр Мащенко, Дмитро Видрін.

Пропагандисти у списку поділені на категорії: ЗМІ, письменники, музика, експерти, кіно та телебачення, політика, блогери, воїнкори, спорт, молодіжна пропаганда, науковці, театр, церква, армія та інше.

Найбільше прізвищ – 628 – внесли до категорії «ЗМІ». Більше можна дізнатися — ТУТ.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

 

попередня статтяЗ лісу надходять тривожні новини: влада готує підготовку приватизації українських лісів в інтересах проросійського мільярдера?
наступна статтяТабір під Бучею замовив ремонт укриттів на 4,5 млн грн

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я