В ірпніському в кафе «Тераса» відбувся круглий стіл «Збережемо Парк героїв АТО!”, присвячений захисту парку від мародерів та вирубки дерев. Парк знаходиться між вул. 6-а та 7-а лінії, вздовж вул. Котляревського.

Участь у заході взяли депутати Ірпінської міськради, екоактивісти, представники місцевої громади та експерти, які запропонували шляхи вирішення проблем парку. Про це повідомляє екоактивіст Орест Бриль на своїй сторінці у Facebook.

Учасники вирішили започаткувати громадський проект «Туристичний культурно-рекреаційний простір Ірпеня та його героїчна сучасна історія», що охоплюватиме Парк героїв АТО, парк Стельмаха (вул. Северинівська та 7-а лінія), Алею героїв  (район СМУ біля парку » Покровський», та інші зелені зони і локації міста.

У зв’язку з цим було вирішено залучити до проекту фахівців: юристів, архітекторів, ландшафтних дизайнерів, істориків, краєзнавців та ін.

Нагадаємо, мета проекту — створення культурно-рекреаційного туристичного та історичного простору, присвяченого героїчній обороні Ірпеня від рашистів у лютому-березні цього року, а також створення сприятливих умов для дозвілля місцевих жителів та туристів (зокрема, створення веломаршрутів по парках та інших локаціях міста).

Учасники заходу створили робочу групу із розробки проекту. «Просимо представників ірпінської громади, еко-активістів, депутатів, фахівців та експертів,  представників ЗМІ взяти  участь у розробці проекту, аби захистити цю зелену зону та інші від знищення. Збережемо Парк героїв АТО разом», — підкреслив Орест Бриль.

Долучитися до збереження зеленої зони Ірпеня можна за телефоном — 0669202956 (Олексій).

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяУ Бучі орудує маніяк, жінок просять бути обережними (фоторобот)
наступна статтяСпочатку вони його, а тепер він їх: собака з Бучі шукає своїх господарів

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я