На початку червня екс мер Ірпеня Володимир Карплюк заявив, що за відбудову міста візьметься японський архітектор Хірокі Мацуура. За його словами вже були обговорені деталі відновлення та розвитку. Про ціну послуг відомого архітектора поки замовчується.

 

Така новина викликала хвилю невдоволень серед населення. Одних обурило те, що за відбудову міста, яке пережило окупацію, похоронило сотню людей та наразі зруйновано рашистами на 71%, візьметься людина, яка проєктувала об’єкти для росії. Інших – не на жарт розлютив той факт, що за відбудову Ірпеня знову береться недоброчесний Карплюк зі своїми не більш порядними партнерами.

Незадоволений цією новиною залишився і сам японський архітектор Хірокі Мацуура, бо, як виявилося, колишній мер Ірпеня приписав йому слова, який гість не говорив. Про це митець розповів виданню Bird in Fligh. За словами японця, його фразу просто обрізали і подали так, як було вигідно. Тому архітектору доволеся спростовувати та пояснювати, яка насправді була ситуація.

А свою співпрацю з росією та причетність до ФСБ Хірокі Мацуура прокоментував так:
«Знаєте, якщо люди думають, що довірити роботу над майстер-планом Ірпеня спеціалісту, який багато років працював у Росії, ризиковано, то краще мене не наймати. От і все. Я не єдиний містопланувальник у Європі. Я не благаю обрати мене, просто пропоную допомогу».

Хто і за які гроші буде відбудовувати Ірпінь наразі залишається загадкою, як і те, для чого «успішний хлопчик» Володимир Карплюк приписує світовим архітекторам свої фантазії та бажання.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяУ Львові знесуть кав’ярню, яку відвідала Анджеліна Джолі
наступна статтяПоки влада проводить «екскурсії», ірпінчани із волонтерами власноруч розбирають завали з-під будинків

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я