Ірпнічанка Світлана Марченко закохалася у свій житловий комплексз першого погляду, тому, сумнів, що будувати сімейне гніздечко потрібно саме там – не було. Про це вона розповідає у своєму пості у Facebook.

«ЖК «Джерело» — затишне мiсце бiля лiсу, комплекс з 5-типоверхiвок. Я закохалась в нього з першого погляду. Вулиця Толстого, будинок 50, 4 поверх, квартира 16. Ця квартира стала мiсцем нашого щасливого життя. Саме там Платоша подарував менi свою першу посмiшку,перше «мама» і такi бажані кроки та обійми, саме там у нього з’явились справжнi друзi», — розповідає Світлана.

За словами жінки, вона прикладала максимум зусиль, щоб збудувати затишне мiсце для комфортного життя. «Кожного ранку я дивилась у вiкно i насолоджувалась навколишньою красою. Я бiгала лiсом i не вiрила, що живу в такому мicцi. На кожному кроцi парк, де можна гуляти цiлими днями, набережна, де ми каталися на роликах та велосипедах…але 24.02.2022р пiдло на нас напали рашисти, якi вирiшили, що маюсь право руйнувати все навкруги! Наше мiсто стало щитом перед столицею. Все що у мене було — 2 закордонних паспорта та шанс на життя. Шанс врятувати свого сина! Снаряд потратив саме в мою квартиру. Знищивши все», — підкреслює жителька Ірпеня.

Без речей вона разом з сином були вимушенi втікати, а їхнє життя подiлилося на «до» та «пiсля». «Постiйнi сльози дитини. А як важко i боляче сказати 5-тирiчному сину, що ми втратили все. А Платончик до цих пiр вiрить, що iграшки вцiлiли. Морально витримати такi змiни не легко. Статус «бiженець» не давав спокою! Я вимушено перемiщена особа! була…тому я повернулась. Але не очiкувала, що побачити своїми очима рiдний дiм буде так боляче», — зізналася Світлана.

Коли жінка вперше зайшла в будинок після рашистської навали, вона не повірила своїм очам. «Я просто сиділа…мовчала…плакала.. а в голові слова маленького Платона «мамочка, дивись уважно, там повинні залишитись іграшки», — поділилася Свтілана Марченко.

Будинок жінки підлягає відновленню і вкрай важливо терміново накрити дах — дощі руйнують те, що залишилося, тому, потрібна допомога небайдужих.

Допомогти можна за реквізитами – ТУТ.

Раніше ми писали, що в Ірпені не вціліла жодна вулиця, такими спостереженнями поділилися місцеві жителі.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяСтало відомо, які країни допоможуть відбудувати Бучу та Київську область
наступна стаття«За ґрати» мера Федорука: у Бучі збирають підписи, щоб покарати мера, який кинув громаду на початку війни

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я