Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця – це найбільша гуманітарна організація в світі і вона надає допомогу постраждалим від надзвичайних ситуацій і збройних конфліктів. В Ірпені це представництво працювало вже давно, але з початком війни все різко змінилося — хтось поїхав за кордон, а хтось пішов воювати. У зв’язку з цим організація чекає на волонтерів. Про це повідомляє Олександр Товстоног на своїй сторінці у Facebook.

«Цю дуже симпатичну дівчину, що поряд зі мною на фото, зовуть Діана і вона керує представництвом Червоного Хреста в Ірпені. Вона в волонтерському русі ще з 2014 року, працювала в Раді Участників АТО при Ірпінській міській адміністрації, а до Червоного Хреста приєдналася в квітні 2022-го. Відразу після повернення в Ірпінь на початку квітня, Діана приєдналася до команди цього міжнародного руху, а вже в 20-х числах того ж місяця її представництво видавало жителям Ірпеня першу гуманітарну допомогу», — йдеться у повідомленні Олександра.

В Ірпені офіційно зареєстровано більше 700 сімей, яким потрібна допомога, а є й такі, про які волонтери ще не знають. Тому організації потрібні «вільні руки».

«Така діяльність може не займати багато вашого часу — це може бути пару годин на день-два або на тиждень — все буде залежіть від вашого бажання і можливостей. Наприклад, в найближчий вівторок має прибути кілька фур з вантажем 20+ тон і все це просто навіть потрібно комусь розгрузити і скласти на складі. Тому усіх бажаючих займатися волонтерської діяльністю в Червоному Хресті міста Ірпінь просимо заповнити цю коротку анкету і відповісти там на декілька питань https://bit.ly/3RH88EO

Вся інформація буді зібрана, опрацьована і вам дадуть зворотній зв’язок — він не обов’язково буде дуже швидкий — все буде залежить від кількості і якості наданої інформації», — підкреслює Олександр.

Отже, хто зараз може стати у нагоді і для якої роботи:

— водії з власним авто;

— сортувальники речей;

— видача гумдопомоги;

— робота на телефоні;

— збір статистичних даних в «полях».

Зауважимо, що волонтерська діяльність – безоплатна, за виключенням деякої роботи. Про неї окремо розкажуть представники організації в Ірпені.

Якщо у вас є якісь персональні пропозиції — вказуйте про це в анкеті, там є для цього місце.

Раніше ми повідомляли, що Олександр запустив громадську ініціативу «Доброго дня, ми з Ірпеня», частина коштів з якої ідуть на відбудову Ірпеня.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяЗавтра в Бучі відкривається «Чорноморка»
наступна статтяРодина голови спілки АТО Гостомеля потрапила в аварію та потребує допомоги

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я