Ми вже писали, що санаторій «Ластівка» – одна з небагатьох зелених зон в місті. На одній з нещодавніх сесій міськради всі фракції, крім однієї, підтримали забудову цього санаторію задля того, щоб ті, хто залишився без житла, мали де жити. Тоді ж громада звернулася з вимогою не голосувати за розробку детального плану території «Ластівки» та запропонувала альтернативи для розселення постраждалих. Про це йдеться на сторінці громадської організації «Екодія».

«З рекреаційної території дуже легко зробити висотку. А от навпаки ще не вийшло ні в кого. От тільки ця війна показала, що коли йде ворог – зелена зона може стати форпостом для опору, а в мирний час – це здоров’я наших дітей», — підкреслюють екоактивісти.

Цієї весни саме заплава річки Ірпінь та врятований від забудовників Біличанський ліс став природним щитом столиці і допомагав ЗСУ боротися з ворогом і стримувати наступ на Київ. Нашим журналістам пояснив громадський активіст з екологічних проблем Аркадій Савченко, що якби рашисти напили через декілька років, то річка Ірпінь могла б уже й не врятувати.

«Громада Ірпеня вимагає від влади враховувати думку жителів міста та пропонує власне бачення розвитку міста», — наголошують ірпінчани.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяБез комунікацій та дозвільних документів: як в Ірпені продають квартири в незаконно збудованому будинку на Давидчука, 35
наступна статтяУ Хатинці Пекаря, що в Бучі, українці з різних міст вчилися пекти хліб

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я