У місцевій групі Facebook мешканка Бучі — Шершньова Анастасія — написала допис про захмарні ціни на поховання жертв російської агресії.
«Транспортування з Білої Церкви ще позавчора я писала, було близько 13 тис . А вчора вже 20 тис. Копачі беруть не менше 4-5 тис. Начебто лише ділянка буде виділятись безкоштовно» — пише Анастасія
(ФОТО з допису)

Та проблема в тому, що в багатьох немає таких грошей. І люди чекають якесь рішення або допомогу від місцевої влади.

Анастасія зверталась до міської ради Бучі, щоб проконсультуватись, аби ті допомогли вирішити питання транспортування тіл з різних СМЕ Київської обл до Бучі.

«Також мені відписали більше десятка сімей, в яких родичі в моргах Київської обл., з великим проханням згуртувати їх. Хоча б своїми силами, замовити одну машину і перевезти декілька тіл одразу. Таким чином зменшити витирати на одну сім’ю.

Це дуже актуальне питання. Час іде — дій немає» — стверджує Анастасія Шершньова

У коментарях депутатка ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ — Михайлина Скорик-Шкарівська написала:

«Ситуація станом на сьогодні така: 1. Місце поховання в Бучі — вул. Депутатська, 1; 2. Могили — накопані, безкоштовно; 3. Труни закуплені. Зараз ведемо роботу з надавачами ритуальних послуг про сприяння в похованні, більше інформації буде на днях, бо їх в регіоні четверо. КП «Бучасервіс» готова всіх загиблих на території нашої громади поховати в межах виділеного кварталу на цьому цвинтарі. Родичі, які знайшли своїх загиблих і яким віддають тіла, можуть писати напряму мені у Вайбер +380674084002″

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі.

попередня статтяЩо робити переселенцям, які не отримали виплати? Алгоритм дій
наступна статтяПравила безпеки на День Незалежності України: Голова КОВА — Олексій Кулеба застеріг українців. Деталі.

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я