Ворзель, що на Київщині, досі оживає після окупації: люди прибирають
та затягують плівкою вибиті вибухами вікна, але досі не почуваються
тут цілком безпечно.

Наприкінці лютого важка ворожа техніка зайшла до селища зі сторони Бучі, і понад 3 000 людей не встигли евакуюватись. Окупанти проводили обшуки місцевих мешканців, захоплювали та обкрадали їх будинки. Уламки від «Градів» пошкодили місцевий дитячий будинок, іншим обстрілом росіяни знищили дитсадок «Ластівка» (на фото), а у приміщенні психоневрологічної лікарні №2 облаштували штаб.

Джерело: аналітичний звіт Київської школи економіки та компаній «Smart Farming» і «Вкурсі землі», який підготували у рамах проєкту «RebuildUA»

Рашисти пошкодили 541 будівлю із 6 649 усіх із них 463 – житловий фонд.

Хоч у селищі не було військових та стратегічних об’єктів, це не завадило окупантам нанести шкоди на загальну суму понад $52 мл.

Шкоду, завдану житловій і присадибній забудові, оцінили у 24,9 млн доларів, соціальній інфраструктурі – у 24,3 млн доларів, промисловій забудові – у 2,8 млн доларів.

Унаслідок руйнувань житла зазнали збитків понад 2800 жителів Ворзеля.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяВідзнаку отримали лікарі, комунальники та прокурор з Бучі, який займався справою Януковича. Кого із Приірпіння нагородив Зеленський
наступна стаття«Готове на 98%»: Маркушин розказав про підготовку Ірпеня до опалювального сезону

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я