Під час досудового розслідування кримінального провадження за фактом шахрайства прокурорам Києво-Святошинської окружної прокуратурі вдалось зібрати докази незаконного перебування земельної ділянки природно-заповідного фонду України у приватній власності. Інформує пресслужба Київської обласної прокуратури.

Установлено, що земельна ділянка природно-заповідного фонду площею 0,69 га в межах с. Софіївська Борщагівка Бучанського району у приватну власність громадянам не виділялась. Водночас невстановлені особи шахрайським шляхом отримали державний акт на право її приватної власності.

Реагуючи на виявлені порушення Києво-Святошинська окружна прокуратура звернулась до господарського суду Київської області з позовом про повернення земельної ділянки, яка оформлена у приватну власність за рахунок парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Зелена брама», судовий розгляд якого триває.

Заповідний ліс

Відома мешканцям Бучанського району лісова територія “Зелена Брама, а її загальна площа сягає 30 гектарів, визнана парком-пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення в Україні і нині перебуває у віданні ДП “Київське лісове господарство”.

Нагадаємо, що відповідне рішення про створення нового парку-пам’ятки “Зелена брама” депутати Київської облради підтримали ще 22 червня 2020 року на пленарному засіданні 35-ї сесії.

Тоді у КОДА ще наголошували, що “даний лісовий масив є єдиною зеленою зоною а території села Софіївська Борщагівка. Тому цей об’єкт такий важливий для збереження біорізноманіття, очищення повітря, поліпшення мікроклімату, сприяння збереженню здоров’я населення та забезпечення активного відпочинку мешканців”.

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня стаття«Вы для меня испорченное содержимое «морозилки»: лист росіянина з Ірпеня до «друзів» у Норильськ
наступна статтяСанаторій у Ворзелі повернули державі

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я