Збитки, завдані інфраструктурі міста Буча під час війни, оцінюються в понад 5.2 млрд грн. Обрахунок збитків інфраструктури Бучі проводився KSE Institute, пише socportal.info.

Оцінка втрат здійснюється на основі даних через оцифрування високоточних знімків з дронів, зібраних в рамках проєкту Rebuildua, який ініціювали SmartFarming та Vkursi Zemli. На сьогодні це найточніші дані оцінки збитків міста, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, окупація Бучі російськими військами тривала понад місяць.

Бої тривали постійно, допоки місто не звільнили 31 березня 2022 року. За цей час у місті пошкоджено 2512 споруд, з яких 301 будівля зазнала повного або сильного руйнувань.

З 5,08 млрд грн загальної суми збитків інфраструктури майже половину складають збитки завдані житловому фонду – 2.4 млрд грн, з яких через руйнування багатоквартирних будинків – 1.6 млрд грн та майже 679 млн грн – приватних будинків.

Загалом у Бучі зруйновано та пошкоджено 861 приватний будинок, 122 багатоквартирні будинки, 875 господарських будівель, 149 таунхаусів, 202 гаражі та 35 теплиць. Загальна площа постраждалих житлових будинків – понад 1 млн м2. Збитки, завдані соціальній інфраструктурі міста, складають понад 2 млрд грн,- кажуть експерти.

Через війну у Бучі зруйновано та пошкоджено, зокрема, 26 освітніх закладів, 20 готелів та закладів рекреації, 5 культурних та релігійних

закладів, 3 офіси та конференц-центри та 1 спортивний заклад. Найбільшу суму збитків з-поміж усіх пошкоджених та зруйнованих обʼєктів соціальної інфраструктури завдано комерційним обʼєктам – 1.8 млрд грн та обʼєктам сфери освіти – на 152,4 млн грн.

Через руйнування обʼєктів промислової інфраструктури у Бучі місто втратило понад 290 млн грн.

З-поміж 127 зруйнованих та пошкоджених обʼєктів промисловості – 39 промислових будівель, 24 господарські споруди та 5 складів.

Ще 487,9 млн грн збитків завдано Бучі внаслідок пошкоджень та руйнувань інфраструктури енергетики та житлово-комунальної сфери.

Нагадаємо хто, як і за скільки відновлює житло в Бучі. Федорук нічого не каже, коментують депутати міськради. 

Також нагадаємо, що у Бучі збирають підписи, щоб покарати мера, який кинув громаду на початку війни і відправити за грати. 

Щоб своєчасно отримувати перевірені новини та плітки вашого міста шукайте нас у Facebook та підписуйтеся у Telegram-каналі. 

попередня статтяНа пляжах, в церквах і в супермаркетах: юристи відповіли чи законне таке вручення повісток
наступна статтяБез комунікацій та дозвільних документів: як в Ірпені продають квартири в незаконно збудованому будинку на Давидчука, 35

Залишити відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я